Náhradné diely pre notebooky: +421 221 021 395 / Po - Pi 7:00 - 15:30 hod

LCD Display pre notebook Je tu 379952 produktov.

NÁHRADNÉ LCD DISPLEJA PRE NOTEBOOKY

 

Ako vymeniť prasknutý displej?


NÁHRADNÉ LCD DISPLEJE PRE NOTEBOOKY

Spoločnosť Výměna-displeje.cz s.r.o. je známa po celej Českej republike. Zákazníci si ju pamätajú vďaka niekoľko tisícom kladne realizovaných výmen LCD displejov po celej ČR a dodaných niekoľko desiatok tisíc náhradných dielov svojim zákazníkom, od ktorých získava reálne recenzie na serveri HEUREKA.

AKO SA VÁM MÔŽE POŠKODIŤ LCD DISPLEJ ?

Napríklad pokiaľ Vám notebook spadne na zem a hranou narazí na rámček displeja, dôjde k rozbitiu LCD displeja. Ďalej tiež pokiaľ necháte na klávesnici pero alebo USB flashdisk a zavriete veko displeja, praskne displej tiež. Displej môžete poškodiť aj tekutinou od pitia, ktorú vylejete do notebooku. Variant, ako poškodiť displej notebooku, je naozaj mnoho.

KVALITA PREDÁVANÝCH LCD DISPLEJOV V E-SHOPE ?

Displej je jedna z najdôležitejších častí notebooku, ktorá rozhoduje hlavne o funkčnosti a ďalej tiež o kvalite zobrazenia, keďže displej v notebooku slúži ako zariadenie pre zobrazovanie textu alebo obrazu v rôznej podobe, chceme teda, aby bol displej kvalitný. Preto je práve tak dôležité mať kvalitný LCD panel, aby práca s notebookom bola čo najpríjemnejšia a displej netrpel príliš veľkým počtom negatívov. Výměna-displeje.cz s.r.o. ponúka nové LCD Displeje.  Samozrejme garantujeme vysokú kvalitu displeja a skladom máme len LCD ktoré sú triedy A+, teda bez chybných pixelov.

MATNÝ ALEBO LESKLÝ DISPLEJ ?

Skladom držíme matnú aj lesklú variantu displeja. Krycia vrstva, ktorá chráni displej pred poškodením, môže tiež značne ovplyvniť vlastnosti displeja. Matný povrch omnoho horšie odráža slnečné lúče a jeho benefit je tak jasný. Pri práci na priamom slnku tak nie je potrebné toľko jasného panelu, aby bol obsah na displeji čitateľný. V tomto ohľade sú veľmi nepríjemné lesklé povrchy, ktoré sú veľmi často na slnku takmer nepoužiteľné. V temnejšom prostredí naopak dokážu vyzdvihnúť farby a obraz sa potom zdá byť farebnejší a celkovo sýtejší.

NEVIETE SI RADY S VÝBEROM ?

Môžeme Vám ponúknuť rýchle a kvalitné doručenie, či výmenu displeja u nás v servisnom stredisku za veľmi priaznivú cenu. Viac informácií na infolinke +421 (0) 221 021 395 či na online chate. Naša spoločnosť Vám s výberom správneho displeja pre Váš model notebooku rada pomôže.

 

 Displeje pre notebookyDispleje bez chybných pixlov


U nás zakúpite vždy originálne LCD displeje bez chybných pixelov !
Zobraziť ďalších 10 položiek