Volajte: +421 (0) 221 021 395 / Po - Pi 8:00 - 16:00 hod

Zlaté Overené zákazníkmiCertifikát Zlaté Overené zákazníkmi

Objednajte a ohodnoťte nás na HEUREKA.cz!


Recenze
product_image product_image product_image product_image product_image

Obchod Výměna-displeje.cz získal vďaka spokojnosti overených zákazníkov prestížny certifikát Zlaté Overené zákazníkmi. Recenziu na tento obchod môžu písať len overení zákazníci - tým máte istotu pravdivosti recenzií. Hodnotenie je možné vykonať vyplnením dotazníka spokojnosti, ktorý zákazníkom príde po nákupe.

 

Ověřeno zákazníky

 

Heureka.cz je služba, ktorá ide za hranice doterajších porovnávačov cien, katalógov obchodov alebo magazínov o spotrebnom tovare. Jej cieľom je prepojiť všetky tieto zdroje do jedného miesta a poradiť užívateľovi už od začiatku jeho nákupného rozhodovania predovšetkým čo si kúpiť a kde si to kúpiť. Certifikát "Overené zákazníkmi" rieši otázku "kde si produkt kúpiť a nedať sa oklamať".


Aby Heureka.cz dokázala odporučiť najlepší obchod, musí zvážiť omnoho viac aspektov, ako len cenu. Kvôli odbúraniu strachu z online nakupovania a pre zamedzenie zlých skúseností musí zohľadňovať predovšetkým kvalitu služieb obchodu (od prehľadnosti stránok, uvádzania kompletnej informácie o cene, dodacej lehote, riešenie reklamácií, ...).